Domů 
Předchozí stránka 
Následující stránka 
Historie změn 
 Kopírovat URL stránky 
 
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku / kapitolu  

Sklad

Každá účetní jednotka může využívat neomezený počet skladů, které je pro přehlednost možné roztřídit podle vlastních potřeb.

  
Modul Sklad
  
  Obrázek 1: Modul Sklad


Naskladnění položek

Vložení a uložení faktury neznamená, že se automaticky vytvoří pohyb na skladu! Změna se projeví až po vytvoření příjemky!

Fakturu a zásoby obdržíte ve stejný denVložte do přijaté faktury jednotlivé zásoby a uložením faktury se zásoby přijmou na sklad.
Potřebujete rozpočítat vedlejší pořizovací náklady na jednotlivé zásobyVložte zásoby do příjemky a poté z ní vytvořte přijatou fakturu.
Fakturu obdržíte dříve než zásobyZapište fakturu v celkové výši a jednotlivé položky musíte rozepsat pro správné rozúčtování. Po obdržení zásob na sklad vystavte příjemku včetně vedlejších nákladů.
Zásoby obdržíte dříve než fakturuZapište příjemku a zásoby přijměte na sklad. Z přijatých příjemek poté vytvořte přijatou fakturu a ručně zadejte další položky, které nejsou na skladových příjemkách uvedeny. Ceny zásob upravte tak, aby souhlasila celková fakturovaná částka.

Vyskladnění položek


Fakturu vystavíte v den vyskladněníVložte do položek vystavené faktury konkrétní zásoby a po uložení faktury dojde k výdeji zásob ze skladu.
Fakturu vystavíte dříve a zásoby vyskladníte pozdějiVystavte fakturu na celkovou částku nebo proveďte rozpis do položek ručně, bez výběru zásob ze skladu. Při pozdějším vyskladnění vytvořte skladovou výdejku.
Zásoby vyskladníte dříve a fakturu vystavíte pozdějiV den vyskladnění vytvořte výdejku a poté z výdejky vystavte fakturu, případně doplňte další fakturované položky.
---
Datum a čas poslední úpravy 30.06.2019 14:46:57
© Eurofaktura s.r.o. 2003-2021