Domů 
Předchozí stránka 
Následující stránka 
Historie změn 
 Kopírovat URL stránky 
 
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku  
Nastavení  >  Moje nastavení  >  Uživatelské rozhraní  >  Úvodní stránka  >  Propojení s účetní

Propojení s účetní

Jste s našim programem spokojeni a hledáte novou účetní, která využívá výhody Eurofaktury a bude Vám vést online účetnictví přímo ve Vašem účtu? Právě pro Vás jsme připravili okamžité propojení s účetní dle Vašeho výběru. Vše přímo na hlavní stránce.

PRO UŽIVATELE

Po registraci a prvním přihlášení uvidíte na hlavní stránce nový widget s názvem Hledáte účetní?. Po kliknutí na mapu budete přesměrováni na náš web s mapou spolupracujících účetních společností po celé republice. Pokud si přejete propojit se s účetní, klikněte na Propojit se s účetní.

hledate ucetni

Po kliknutí na "Propojit se s účetní" se zobrazí nové okno s ID vaší databáze. Toto ID je jedinečný identifikátor (kombinace čísel a písmen), propojeno s IČO vaší společnosti a je platné 3 dny.

ID token

Poté stačí kliknout na "Poslat e-mail účetní". Z výběrové roletky příjemců vyberte požadovaný e-mail dané spolupracující účetní společnosti. Pokud zde nebude e-mail vyplněn, doplňte jej ručně. Text e-mailu má výchozí podobu, kterou můžete libovolně upravit/doplnit.

PRO ÚČETNÍ

Nyní následuje potvrzení propojení ze strany účetní společnosti. Jako hlavní účetní v účetní společnosti vstupte do |Nastavení |Administrace společností, poté klikněte na šipku vedle tlačítko Přidat novou společnost a zobrazí se Vám možnost Připojit a přidat existující organizaci / databázi. Nové okno bude vypadat následovně.

Prijmout pozvani na propojeni databazi

Vyplňte IČO a ID token dané společnosti (nového klienta), poté zvolte možnost hrazení předplatného za klienta.

Nakonec je nutné potvrdit přesun dat (v případě, že jste tak rozhodli). Toto je potřeba odsouhlasit i od současného vlastníka databáze.

---
Datum a čas poslední úpravy 08.03.2021 11:53:30
© Eurofaktura s.r.o. 2003-2021