Hledáte efektivnější způsob jak poskytovat své účetní služby klientům?

Poskytujte komplexní účetnictví online bez zbytečné instalace!

ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ INVESTICE NAVÍC

Pro použití Eurofaktury Vám stačí běžné internetové připojení. Žádná instalace, žádný speciální software. Program můžete použít v systémech Windows, MacOS, Linux a ve všech internetových prohlížečích na libovolném zařízení.

DOSTUPNÉ ODKUDKOLIV A KDYKOLIV

Okamžitý přehled o důležitých obchodních datech je Vám dostupný bez jediného kliknutí navíc. Mobilní telefon, tablet či jiné zařízení? S Eurofakturou můžete spravovat účetnictví z jakéhokoliv zařízení a kdykoliv.

VŽDY V KONTAKTU S KLIENTEM

Přístup má vždy jak účetní, tak samotný klient do stejné databáze a ve stejný čas. Klient tak řídí svoji firmu a účetní má na starosti účetnictví. Díky plné podpoře v podnikání budou mít Vaši klienti vše na dosah ruky.

Funkce, které šetří čas

Eurofaktura je vybavena funkcemi, které zvyšují efektivitu a pomáhají Vám lépe pracovat s Vašimi klienty.

V SOULADU SE ZÁKONY I EET

Eurofaktura je vždy v souladu s platnými zákony a plně odpovídá české legislativě. Podpora EET je samozřejmostí a zasílání údajů o tržbách je v našem programu rychlé, přehledné a intuitivní.

KOMPLETNÍ PŘEHLED ČINNOSTI SPOLEČNOSTI

Vaši klienti budou mít online přístup ke všem obchodním údajům v našem programu. Jejich aktuální obchodní informace, sestavy a grafy jsou zobrazeny ihned po přihlášení do programu na úvodní obrazovce.

PŘESNĚ TY REPORTY, KTERÉ POTŘEBUJETE

Vaši klienti si budou moci samostatně vytisknout jakékoliv reporty, pokud jim to Vy sami dovolíte, přehledně uspořádány a okamžitě přístupné díky vyhledávání. Klient jednoduše a efektivně najde přesně takovou sestavu, kterou potřebuje.

Chcete působit po celém Česku i Evropě?

S naším účetnictvím v cloudu to není problém!

Poskytujte účetní služby pod vlastním jménem v jednom programu, a to bez ohledu na počet Vašich klientů. O koncové ceně rozhodujete sami!

 • Vaše logo
 • Vaše barvy
 • Integrace na Váš web
 • vícejazyčné prostředí (angličtina, němčina, italština a další)

Chcete nabídnout svým klientům

kompletní business podporu?

 • zákazníci a dodavatelé
 • pohledávky a závazky
 • banka a pokladna
 • elektronická evidence tržeb
 • daňové výstupy (DPH, daň z příjmu)
 • sklad, zásoby a produkty
 • mzdy a cestovní příkazy
 • cizí měny

Chybí Vám při návštěvě klienta podklady?

Reagujte na dnešní trendy pomocí online archivu!

 • Nahrajte do programu dokumenty či faktury přes Skener nebo mobil
 • digitalizace tištěných dokumentů
 • víceúrovňové ověření přijatých dokumentů a jejich roztřídění

DIGITALIZACE DOKUMENTŮ A SBĚR DAT ZE SOUBORU PDF

Vaši klienti budou posílat vyfocené či naskenované dokumenty prostřednictvím svých telefonů na virtuální email, který je spojený s Vaším účtem v programu Eurofaktura. Všechny takto přijaté dokumenty budou automaticky převedeny do online archivu.

Dokumenty jednoduše naskenujte nebo vyfoťte telefonem a pak prohlížejte v naší mobilní aplikaci E-Reader.

E-business

 • elektronické doklady
 • podpora importu bankovních výpisů
 • online služby (API) ke spojení s jinými programy
 • automatické zasílání upomínek emailem a sms
 • automatický import dat do online účetnictví

V SOULADU S EET A SYNCHRONIZACE S PROGRAMEM

Veškeré vystavené dokumenty v mobilní aplikaci jsou okamžitě synchronizovány s webovou verzí programu a Vám ihned dostupné pro následné zpracování a zaúčtování.

Nabídněte svým klientům jednoduše víc…

MZDY A PERSONALISTIKA Již brzy

Kompletní zpracování mezd a všech ostatních typů odměn pro soukromý i veřejný sektor, rezidenty či cizince. Můžete evidovat také osobní informace zaměstnanců, vypočítat srážky, vyúčtovat cestovní příkazy.  Automatické aktualizace zachycují veškeré legislativní změny.

HLAVNÍ KNIHA, VÝKAZY A DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ

Program nabízí automatické generování daňových přiznání, účetní závěrky, převedení dat do následujícího roku a možnost spravovat data po dobu několika účetních období. Jediným kliknutím máte k dispozici kompletní přiznání k dani, které můžete ihned odeslat na daňovou správu. Účtování v cizích měnách je samozřejmostí.

PRÁCE S VÍCE SPOLEČNOSTMI A OBCHODNÍ DOHLED

Nastavte jednotlivým uživatelům příslušná práva správy společnosti. Monitorujete jak svůj výkon, tak i výkon svých zaměstnanců. Umožní Vám to jednodušeji vyčíslit náklady jednotlivých klientů.

DLOUHODOBÝ MAJETEK A ZÁSOBY

Máte k dispozici přehlednou evidenci skladu a zásob, dále registr dlouhodobého majetku s možností výpočtu odpisů – účetní i daňové.

ZABEZPEČENÍ A ZPRACOVÁNÍ DAT NA JEDNOM MÍSTĚ

Vaše online data jsou maximálně chráněna a jejich zálohování probíhá automaticky. A to umožňuje, aby byla data vždy aktuální, zabezpečená a ihned po ruce. Nemusíte se o nic starat, všechno provedeme za Vás.

PŘEHLEDNÉ A DOBŘE VYPADAJÍCÍ FAKTURY

Umožněte svým klientům vytvořit fakturu během několika okamžiků a ihned je z programu odeslat jejich odběratelům. Vzhled všech vystavených dokumentů si můžete přizpůsobit vlastní fantazii, vyberte si podobu faktury, rozložení loga, záhlaví/zápatí, rovněž s možností vystavení v cizím jazyce.

ÚČETNICTVÍ V CLOUDU S VÍCE NEŽ 15LETOU TRADICÍ

Náš účetní program je v cloudu už od roku 2002. Máme více než 30 000 uživatelů ve Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku, kteří se rozhodli vést své účetnictví v Eurofaktuře. V roce 2017 jsme vstoupili na český trh.

HLEDÁME PRO VÁS NOVÉ KLIENTY

Pokud jste účetní/společnost zabývající se vedením účetnictví a používáte náš program, pak Vám přivedeme nové klienty. Aktivně propojujeme podnikatele, kteří hledají účetní, jenž bude řídit jejich společnost v našem programu od A do Z.

RYCHLÁ A POHOTOVÁ UŽIVATELSKÁ PODPORA

Nevíte si rady? Náš tým odborníků Vám vždy rád poradí s jakýmkoliv dotazem. Jsme Vám k dispozici na emailu, telefonicky, případně přes sdílenou obrazovku. Rovněž organizujeme pravidelně bezplatné semináře pro nové uživatele.

Neváhejte a vyzkoušejte Eurofakturu už dnes!

EUROFAKTURA s. r. o.
Křenová 479/71
602 00 Brno
IČO: 060 48 447