Když se spouštělo v roce 2016 EET, mělo přinést revoluci v evidování tržeb a zároveň eliminovat zažitou šedou ekonomiku. A hlavně podnikatelům výrazně usnadnit a zrychlit práci. Pak ale přišla realita. Pořídili jste si elektronickou pokladnu s programem, ve kterém se ani po roce používání nevyznáte. Možná je dokonce tak drahý, že každý den přemýšlíte, jestli se vám vůbec vyplatí. Nemluvě o tom, že třeba ani nejde propojit s dalšími účetními programy, na technické podpoře vám nikdo nic nevysvětlí a vy se jen děsíte dne, kdy na vás přijde kontrola s tím, že nefakturujete tak, jak máte. Právě pro vás máme řešení, které každodenní práci s evidencí tržeb výrazně usnadní. Řešení, které se jmenuje Eurofaktura!

Užijte si jednoduchou správu EET naprosto zdarma

S Eurofakturou pro vás bude EET konečně hračka. Nebudete potřebovat žádný dodatečný speciální tablet, počítač, nebo rovnou celou novou pokladnu. Zkrátka žádnou další zbytečnou investici navíc. Veškerou správu budete mít k dispozici v cloudu, pěkně pohromadě, jasně a srozumitelně. Navíc hned k dispozici s technickou podporou, u které budete mít celý první měsíc konzultací zdarma.

Chtěli byste se podívat, jak v praxi náš systém funguje? Oceníte spíše důkaz místo slibů? Tak se na něj společně podívejme, nachystali jsme si pro vás video návod. Jen se podívejte – stačí nastavit certifikát a už můžete začít fakturovat!

Podívejte se jak funguje naše Mobilní fakturace! A ihned si v ní nastavte EET 🙂

Leave a Reply