10 důvodů, proč chcete hned vyzkoušet Eurofakturu pro své účetnictví!

Aplikace je v cloudu, tedy okamžitě dostupná, jednoduchá na užívání a navíc zdarma. Chcete vědět víc? Rádi vám ji představíme!

Na trhu je celá řada účetních a fakturačních systémů, ze kterých si můžete vybrat. Nebudeme si nic nalhávat, naše konkurence je zkrátka obrovská. Pokud se tak zajímáte o zlepšení vašeho účetnictví, dříve, nebo později vás osloví reklamou a nejspíš rovnou zahltí nekonečnými výčty výhod, které zcela jistě spasí vaši fakturaci a zvládnou možná zkrotit i EET. My jsme se rozhodli vám benefity naší aplikace shrnout do desíti bodů. Ne více, ne méně. Zkrátka stručně, jasně a srozumitelně – přesně ve stylu naší Eurofaktury.

  1. Vše na jednom místě. Aplikace Eurofaktura spojuje kompletní vedení účetnictví a ERP systém spolu s podporou pro e-shop.

  2. Úplně zdarma. Za uživatelský účet „ZDARMA“ v Eurofaktuře opravdu nic neplatíte. Stačí vyplnit formulář, zaregistrovat se a začít fakturovat.

  3. Doklady ihned k dispozici. Ušetříte čas a peníze nejen sobě, ale i účetní!

  4. Dostupnost odkudkoliv. Nezáleží, jestli chcete aplikaci využívat přes mobilní telefon, tablet, nebo doma s pomocí stolního počítače – je dostupná z jakéhokoliv zařízení.

  5. Profesionální technická podpora. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme. První měsíc navíc úplně zdarma.

  6. Faktury v jakémkoliv tištěném formátu. Posílejte a tiskněte je standardně v tiskárně, s pomocí Google Cloud Print, smskou přímo na klientův mobil, nebo klasickou poštou. Volba je jen na vás.

  7. Cashflow konečně pod kontrolou. Sledujte své objednávky, prodejní nabídky a faktury dle jejich aktuálního stavu – budete je mít na dosah jen pár kliknutí.

  8. Data v bezpečí. Nefunkční PC nebo telefon? U nás Vám nehrozí ztráta dat! Vše je uloženo v cloudu, proto jsou data vždy aktuální, maximálně zabezpečena a ihned po ruce.

  9. Komunita spokojených zákazníků. Přidejte se k více než 40 000 spokojených aktivních uživatelů. Sdílejte své zkušenosti s dalšími účetními po celém světě.

  10. V jednoduchosti je síla. Eurofakturu snadno pochopíte a ovládnete její základy během prvních pár minut, snadno se zorientujete a už nikdy nebudete chtít využívat pro účetnictví cokoliv jiného. Nevěříte? Podívejte se na video z naší aplikace!

Leave a Reply