Už máte plné zuby toho, jak musíte pracně zanášet faktury do vašeho ERP systému? Pěkně postaru ručně přepisovat všechny údaje, pak si všechno několikrát zkontrolovat, doufat, že je vše v pořádku, a potvrdit. Výborně, zase jste ztratili pár desítek minut úmornou činností, kterou by za vás měl snadno vyřešit software, který si každý měsíc draze platíte. Že to ten váš nezvládne? Pak možná přišel čas na změnu – Eurofaktura automaticky přepíše veškeré údaje do systému a rovnou vytvoří účetní doklad.

A jak to v praxi funguje?

Každý uživatel Eurofaktury má k dispozici e-mailovou adresu ve tvaru IČO@eurofaktura.cz. Jakmile na ni zašlete jakýkoliv dokument, objeví se jako přijatá zpráva v programu pod funkcí „Kniha příchozí pošty“ kde s ní dále můžete pracovat. Ať už se jedná o obrázek, PDF, textový, či Excel soubor, z přijatého souboru lze rovnou vytvářet potřebné účetní doklady. Vytvářením samozřejmě nemyslíme otrocký ruční přepis, ale plně automatické přenesení údajů ze zdrojového souboru např. s pomocí QR kódu, na základě kterých rovnou můžete vygenerovat fakturu. Nebo zcela bez práce to máte načtením dat metodou OCR.

Zaujala vás tato funkce Eurofaktury a chtěli byste ji vidět přímo v akci? Podívejte se na naše video! Chci se podívat na video

Leave a Reply