Jak poznat toho pravého účetního, který pracuje efektivně a můžete se na něj spolehnout? Na první pohled jen těžko. Proto jsme si pro Vás připravili mapu prověřených účetních, kterou neustále doplňujeme a aktualizujeme o účetní firmy, které pracují v Eurofaktuře a mohou Vám nabídnout kvalitní účetní služby.

Pokud jste spokojeným uživatelem Eurofaktury a chcete jít ještě dál ve využití moderních technologií, pak je tento článek právě pro Vás. Také si myslíte, že je neefektivní, časově náročné a jednoduše zcela zbytečné doklady nosit či složitě posílat účetní? Což je navíc v dnešní době značně omezeno či téměř nemožné v rámci sociálního distancování. Vyzkoušejte okamžité napojení na online účetní přímo ve Vašem účtu.

Je zkrátka nespornou výhodou mít skvělou účetní, která zná moderní online nástroje a umí je správně využívat. Pojďme se podívat na to, jak vybranou účetní či účetního oslovit a jak Vaše účty propojit!

Jak se uživatel propojí s účetní?

1. Po přihlášení do Vašeho Eurofaktura účtu uvidíte ihned na úvodní stránce tento widget s názvem Hledáte účetní? (viz níže). Na mapě účetních můžete zjistit, jestli je některý účetní poblíž Vaší firmě (pokud potřebujete občasný osobní kontakt). Nebo si zkrátka vyberte z nabídky.

2. Pro oslovení daného účetního klikněte na Propojit se s účetní. Zobrazí se okno s unikátním ID Vaší databáze, které slouží společně s IČO k jednoznačné identifikaci Vašeho účtu. ID je platné 3 dny.

3. Odešlete e-mail, který zde bude předvyplněn (v případě, že nám tento kontakt sdělila účetní společnost) nebo jej doplníte ručně. Text je zde vždy předvyplněn, ale můžete jej změnit dle vašeho přání.

Jak se účetní propojí s uživatelem?

Jako účetní se na základě zaslaného ID a IČO společnosti připojíte k účtu (databázi) nového klienta. Vstupte do Nastavení – Administrace společností, klikněte šipku vedle tlačítka Přidat novou společnost a vyberte Potvrdit a přidat existující organizaci / databázi.

Po vyplnění IČO společnosti a ID tokenu vyberte způsob hrazení předplatného. Nakonec je nutné potvrdit přesun databáze ze strany klienta i účetní.

Další podrobnosti naleznete i v naší uživatelské příručce.

Ještě stále spolupracujete s účetní zastaralými metodami? Pojďte to změnit, vyzkoušejte Eurofakturu a využijte naše prověřené účetní!

Leave a Reply